سوالات متداول بیگو لایو

Frequently Asked Questions

سوالات داغ

چگونه الماس تهیه کنیم؟

کسانی که در خارج از کشور ایران زندگی میکنند با رفتن به قسمت Wallet در قسمت Diamonds گزینه recharge را زده و با درگاه های مستر و ویزا و یا روش های دیگر پرداخت و مقدار مورد نیاز را درون اپلیکیشن بیگو لایو تهیه میکنند. همچنین زمانی که در لایوی هستند میتوانند در قسمت گیفت های خود گزینه الماس را در گوشه چپ تصویر زده و از آنجا شارژ کنند.

روشی که در این سایت وجود دارد اکانت شما را در هر کجای دنیا از طریق آیدی و وب سایت رسمی بیگو لایو شارژ میکند و شما به هر میزان میتوانید در سایت به صورت ریالی پرداخت کنید و اکانت شما بعد از سفارش بین ۵ تا ۲۰ دقیقه شارژ خواهد شد.
این مقدار روزانه برای هیچ فردی محدویت ندارد و وب سایت تا زمانی که موجودی الماس داشته باشد برای خریداران ارسال می‌کند.

تهیه الماس با کارت گوگل

با خرید گیفت کارت گوگل پلی و اپل نیز میتوانید الماس مورد نیاز خود را خریداری کنید ولی کسانی که در ایران هستند بدلیل تحریم ها مجبور به تعویض ایمیل گوگل خود به کشور های اروپایی و یا آمریکا می‌شوند و گاها شرکت گوگل متوجه می‌شود که شما این اکانت را در ایران شارژ می‌کنید و گیفت کارت را مسدود و مجبور میکند تا شما هویت خود را تعیین کنید.

چطور لول خود را بالا ببریم؟

اپلیکیشن بیگو لایو این اختیار را برای شما فراهم کرده که در حالت عادی اگر نخواهید از اپلیکیشن الماس خریداری کنید لول خود را بالا ببرید.

در قسمت پروفایل خود گزینه ای به نام مرکز فعالیت ها یا تسک سنتر وجود دارد که اگر مواردی که ذکر کرده را هر روز رعایت کنید باعث بالا رفتن مقدار دریافتی امتیاز و منجر به بالا رفتن لول شما میشود .

نکته اول : هرروز دکمه ورود یا چک این به اپلیکیشن را بزنید تا هم جوایز و هم امتیاز نصیبتان شود.

نکته دوم : حداقل ۴۸ دقیقه وقت خود را در لایو های تصویری صرف کرده و بعداز آن وارد قسمت مرکز فعالیت ها یا تسک سنتر شوید و امتیاز آن را دریافت کنید.

نکته سوم : در لایوی که حضور دارید حداقل یک نوشته به عنوان کامنت یا چت با بردکستر داشته باشید. مثلا سلام

نکته چهارم: گزینه به اشتراک گذاری لایو ها با دوستان خود و همچنین در صفحات اجتماعی دیگر مانند فیس‌بوک و توئیتر به شما امتیاز خواهد داد.

نکته پنجم : اگر شما از دوستان خود هدیه دریافت کنید باعث کسب امتیاز و بالا رفتن لول دارد و این مستلزم داشتن یک لایو روتین با موضوع خاص و جذاب و پر محتوا می‌باشد.

من بن شدم. باید چه کنم؟

اگر اکانت شما برای بیشتر از ۷۲ ساعت مسدود شده. لطفا از اپلیکیشن بیگو لایو logout کنید و دوباره وارد شوید.سپس شما بر روی گزینه self un-banning service page کلیک کنید و فرم باز کزدن اکانت را پر کنید. اپلیکیشن بیگو لایو پاسخ شما را ظرف مدت ۳ روز کاری خواهد داد.

آیا پرایوت کنترل می‌شود؟

بله لایوهای پرایویت هم در بیگو توسط هوش مصنوعی شناسایی تصویری کنترل می شود پس در لایوهای پرایویت نیز باید قوانین و محدودیت های برنامه ی بیگو لایو را رعایت کنید تا بن نشوید و اکانت خود را از دست ندهید

.در ضمن اگر شخص دیگری در لایو پرایوتی که شما در آن حضور دارید قوانین را زیر پا بگذارد امکان بن شدن شما نیز وجود دارد.

الماس بیگو لایو

الماس بیگو چیست ؟

الماس بیگو همانند یک واحد مالی در برنامه ی بیگو می باشد که شما می توانید آن را در قسمت های مختلف استفاده کرده و با آن بازی کنید و می توانید به وسیله ی آن برای دوستانتان گیفت های مختلف ارسال کنید و باعث بالا رفتن لول خود و دوستانتان شوید.استفاده های دیگر را در قسمت های دیگر خواهید خواند. 

تاثیر ارسال الماس در قسمت پابلیک یا پرایوت

می شود گفت ارسال الماس در لایو پرایوت یا پابلیک تفاوتی ندارد.

تاثیر ارسال گیفت های مختلف در بالا بردن لول

به صورت کلی ارسال گیفت در لایوها به خصوص لایوهای تک نفره هم برای شما هم صاحب لایو بالا رفتن لول را در بیگو لایو به دنبال دارد.

توجه کنید که گیفت هایی که در کنارشان یک الماس وجود دارد هم ممکن است به شما الماس پس بدهد هم بیشتر در بالا رفتن لول شما تاثیر دارد یا اصطلاحا ایکس پی

تفاوت بین الماس زرد و قرمز درچیست ؟

الماس قرمز قابل خرید و فروش نیست و الماس بازگشتی از خرید VIP می باشد که در قسمت VIP راجع به آن توضیح داده شده است.برای دیدن توضیحات مربوط به قسمت وی آی پی اینجا کلیک کنید.

بهترین استفاده از الماس بیگو لایو

بهترین استفاده از الماس بیگو لایو گیفت زدن در برنامه برای دوستانتان است زیرا باعث بالا رفتن لول خودتان و آنها در برنامه ی بیگو لایو می شود.

البته که بازی های بیگو لایو نیز جذابیت خود را دارند.در حین بازی های مختلف حواستان به میزان الماس مورد نیاز برای بازی باشد که الماس هایتان به یک باره از دست نرود.

شما در تمام لایو ها می توانید برای کسانی که در لایو حضور دارند به وسیله ی الماس گیفت ارسال کنید، ولی در لایو نصویری تک نفره فقط برای صاحب لایو می توانید گیفت ارسال کنید. 

البته در این نوع لایو ها گیفت ها متنوع تر هستند و گیفتهایی وجود دارند که به ازای آنها ممکن است جایزه یا الماس دریافت کنید مثل گیفتهایی که در کنار تصویرشان علامت الماس یا یک برگ شبدر بنفش استکه بسته به شانستان به شما الماس میدهد.

یا تاروت کارت که که بیشتر در پی کی ها استفاده می شود و بابت ارسال هرکدام از آن ممکن است بین یک تا بیست عدد کریستال بال دریافت کنید، که در Baggage یا کیسه شما قرار میگیرد و می توانید آنها را در پی کی ها یا لایو های تک نفره ارسال کنید.

پیشنهاد ما برای خریداری الماس

کسانی که در خارج از کشور ایران زندگی میکنند با رفتن به قسمت Wallet در قسمت Diamonds گزینه recharge را زده و با درگاه های مستر و ویزا و یا روش های دیگر پرداخت و مقدار مورد نیاز را درون اپلیکیشن بیگو لایو تهیه میکنند. همچنین زمانی که در لایوی هستند میتوانند در قسمت گیفت های خود گزینه الماس را در گوشه چپ تصویر زده و از آنجا شارژ کنند.

با خرید گیفت کارت گوگل پلی و اپل نیز میتوانید الماس مورد نیاز خود را خریداری کنید ولی کسانی که در ایران هستند بدلیل تحریم ها مجبور به تعویض ایمیل گوگل خود به کشور های اروپایی و یا آمریکا می‌شوند و گاها شرکت گوگل متوجه می‌شود که شما این اکانت را در ایران شارژ می‌کنید و گیفت کارت را مسدود و مجبور میکند تا شما هویت خود را تعیین کنید.

سایت بیگو لایو ایران اکانت شما را در هر کجای دنیا از طریق آیدی و وب سایت رسمی بیگو لایو شارژ میکند و شما به هر میزان میتوانید در سایت به صورت ریالی پرداخت کنید و اکانت شما بعد از سفارش بین ۵ تا ۲۰ دقیقه شارژ خواهد شد.

این مقدار روزانه برای هیچ فردی محدویت ندارد و وب سایت تا زمانی که موجودی الماس داشته باشد برای خریداران ارسال می‌کند.

روش تبدیل لوبیا به الماس

گیفت ها و هدیه های ارسالی برای شما تبدیل به Beans یا لوبیا شده و داخل Wallet یا کیف پول شما قرار می گیرد.برای تبدیل لوبیا های خود به الماس با رفتن به کیف پولتان در قسمت Beans تعداد لوبیاهای خود را چک کنید.شما باید با متصل کردن شماره موبایلتان به اکانت بیگوی خود یک رمز اختصاصی برای خود انتخاب کنید بعد از آن می توانید هربار با وارد کردن رمز خود لوبیاهای خود را تبدیل به الماس کنید.

قانون تبدیل لوبیاها به این صورت است که شما به ازای هر ۸ لوبیا ۲ عدد الماس دریافت می کنید و به ازای ۸۰ لوبیا ۲۲ الماس و ۸۰۰ لوبیا ۲۲۵ الماس و ۲۸۰۰ لوبیا ۸۰۰ الماس و همینطور ۹۸۰۰ لوبیا ۲۸۵۰ الماس.

کیف پول بیگو چیست ؟

کیف پول بیگو در حقیقت همان Wallet است که در قسمت پروفایلتان قرار دارد .با وارد شدن به کیف پول سه قسمت را مشاهده می کنید. قسمت Diamonds که نشان دهنده ی تعداد الماس های شماست .قسمت Beans که نشان دهنده ی تعداد لوبیاهای دریافتی شماست که میتوانید آنها را به الماس تبدیل کنید .

 در قسمت Coins تعداد سکه های شما را نشان می دهد که میتوانید با آنها از قسمت فروشگاه بیگو خرید کنید واز گیفتهای سکه ای استفاده کنید و برای دوستانتان ارسال کنید که تعداد این گیفتها بسیار کم است.

رسید های خریداری شده

برای چک کردن تعداد های الماسی که دارید به قسمت پروفایل خود در برنامه ی بیگو بروید که اولین علامت از سمت راست روی نوار پایین برنامه می باشد.

وارد قسمت Wallet شوید در قسمت Diamonds تعداد الماس های شما نوشته شده است. برای چک کردن رسیدهای خرید و سابقه ی خرید های الماستان در قسمت Diamonds وارد History شوید و بعد از آن وارد قسمت Other شوید تمام رسید های شما در این قسمت می باشد.

اپلیکیشن بیگو

بیگو‌لایو چگونه کار میکند؟

بیگولایو اپلیکیشنی در دسته شبکه های اجتماعی است که از فرمت اپلیکیشن های امروزی مانند اینستاگرام و فیس بوک استفاده نمی کند.  بیشتر هدف خود را بر روی پخش زنده و ارتباطات تصویری همزمان و لایو های دسته جمعی گذاشته و بسته به فعالیت شما در اپلیکشن مانند یک بازی به شما لول می دهد اگر چه از نظر من بیگو لایو یک شهر گفتگو ها و بازی های مجازی با انسان ها در سراسر دنیاست.

یکی از قابلیت های این اپلیکیشن اجرای لایو تصویری 9 نفره است. که یک نفر در آن میزبان و باقی به طور مهمان در آن لایو حضور دارند.همچنین هزاران تماشاگر نیز می توانند داخل اتاق لایو شما باشند و با شما چت کنند. و توانایی حضور داشتن در لایو تصویری داشته باشند.

به جرات می گویم که بیگو لایو اپلیکیشنی است که شما بعد از تجربه کوتاه مدت به آن عادت کرده و وارد نسل جدیدی از شبکه های اجتماعی میشوید.

اگر چه اپلیکیشن بیگو لایو نقص های فراوانی برای به زبان آوردن چنین حرفی دارد ولی می تواند آغازگر نسل جدیدی از شبکه های اجتماعی باشد.

بسیاری از کاربران از تشابه بیگو لایو در حال حاضر و مسنجر یاهو در حدود 2 دهه پیش میگویند و این است که دوست داران خاصی پیدا کرده و شب و روز را از همه آنان گرفته است.

پروفایل بیگو چرا اهمیت دارد؟

پروفایل بیگو نشان دهنده ی هویت و شخصیت شماست و باعث می شود که دوستان شما ؛شما را بشناسند به شما پیشنهاد میکنیم یک اسم مناسب برای خود انتخاب کرده و آن را تغییر ندهید تا دوستانتان شما را به یاد داشته باشند. مسلما عکس پروفایل مناسب نیز به شما کمک زیادی خواهد کرد.

باید توجه داشته باشید که اپلیکیشن بیگو لایو روی عکس پروفایل توجه ویژه ای دارد شما باید عکس پروفایلتان مطابق با قوانین بیگو لایو باشد.

پس از گذاشتن عکس هایی مخالف با شعونات اسلامی خودداری کنید چون بیگو لایو مطابق با قوانین همه ی کشورهاست، از جمله عکس های غیر مجاز برای بیگو لایو عکس های ادیت شده و عکس خود بیگو می باشد.

توجه داشته باشید که برنامه ی بیگو لایو قسمت های متنوعی برای پر کردن اطلاعاتتان قرار داده که میتوانید در آنها شغل و تخصص و رشته ی درسی و زمینه هایی که در آن استعداد یا علاقه دارید بنویسید.پس سعی کنی آنها را با اطلاعات درست پر کنید نه جملات غیر ضروری.

روش ارسال پست در بیگو لایو

برای ارسال پست در بیگو که شامل عکس و فیل و متن و حتی صدای ضبط شده می باشد با توجه به عکس روی قسمتی که با علامت 5 نشانه گذاری شده می زنید.

در این قسمت شما میتوانید پست های دوستانتان را در قسمت 1 و پست های دیگر کاربران را در قست 2 و لایو کسانی که متمایل به دوستیابی در اپلیکیشن بیگو لایو هستند را در قسمت 3 ببینید.

 سپس با زدن قسمتی که با 4 علامت گذاری شده وارد شده و میتوانید پست بگذارید.

پیام ها چگونه کار میکند؟

برای ارسال پیام به دیگران وارد قسمت پروفایل آن فرد شده و سپس وارد Chat شوید و پیام خود را ارسال کنید.پیام هایی که دیگران برای شما ارسال کرده اند نیز در قسمت پروفایل و سپس Messages قابل مشاهده هستند.

در قسمت پیام ها در اپلیکیشن بیگو لایو شما میتوانید عکس و پیام صوتی نیز برای دوستانتان ارسال کنید. البته باید توجه داشته باشید که این قابلیت فقط برای کسانیست که به صورت دو طرفه یکدیگر را فالو کرده باشید و در لیست دوستانتان قرار داشته باشند در غیر این صورت پیام شما در لیست Stranger Message آن شخص رفته و تا وقتی در لیست دوستان یکدیگر قرار نگیرید نمیتوانید عکس و پیغام صوتی برای شخص مورد نظر ارسال کنید.

تسک سنتر برای چیست؟

در قسمت تسک سنتر شما بابت فعالیتهای روزانه ی خود در بیگو از جمله آنلاین بودن و تماشای لایوها و لایو گذاشتن و چت کردن در لایو ها Coins دریافت می کنید.

 با گرفتن EXP به بالا رفتن لول خود کمک میکنید و گاهی در قسمت check in جایزه های روزانه از بیگو دریافت می کنید.

در حقیقت این قابلیت اپلیکیشن بیگو لایو برای این است که شما روزانه به برنامه سرزده و حد اقل 45 دقیقه را به تماشای لایوها بگذرانید و در لایوها چت کنید و در ازای آن جایزه و گاهی EXP که باعث بالا رفتن لولتان می شود دریافت کنید.

سبد ابزار ها و مدال های شما

برای ورود به این قسمت باید از پروفایل بیگو لایو خود وارد قسمت baggage شوید در اینجا مشاهده خواهید کرد که در قسمت tools ابزارهایی دارید که معمولا از طریق خرید VIP به شما تعلق می گیرد که شامل مدال کنار اسمتان و قاب دور عکس پروفایلتان یا قاب دور تصویرتان در لایوهای تصویری می باشد یا ابزار هایی که بعد از اینکه شما یک لایو باکیفیت در اپلیکیشن بیگو لایو بگذارید به شما بعنوان جایزه داده می شود و شما از یک ساعت تا یک ماه قادر به استفاده از آنها هستید.

برای استفاده از ابزارهایتان ابزار مورد نظر خود را لمس کرده و در پایین صفحه گزینه ی use را بزنید وقتی این گزینه به using تغییر پیدا کرد یعنی شما از آن ابزار استفاده می کنید.با لمس دوباره ی گزینه ی using میتوانید آن را غیر فعال کنید

در این صفحه قسمت دیگری با نام baggage وجود دارد که در آن گیفت های رایگانی هست که برنامه ی بیگو لایو به شما داده اس و شما می توانید از آنها در لایوهای تصویری استفاده کرده و برای دوستانتان ارسال کنید.قابل ذکر است که در این قسمت گیفت هایی که کنار آنها علامت لوبیا دارد ارزشی مقابل الماس دارن.

چگونه یک لایو اجرا کنم؟

برای گذاشتن یک لایو با کیفیت در اپلیکیشن بیگو لایو توجه داشته باشید در ابتدا باید کاملا از قوانین بیگو لایو پیروی کنید و سپس یک موضوع برای صحبت پیدا کرده و از افرادی که وارد لایوتان می شوند تقاضا کنید که روی مایک قرار گرفته و با شما صحبت کنند.هرچه موضوع صحبتتان مفید تر باشد افراد بیشتری برایشان جالب شده و به شما می پیوندند.

اگر وارد لایوی شدید و به هر دلیلی تصمیم گرفتید لایو را به دیگر دوستانتان پیشنهاد کنید در قسمت پایین صفحه ی لایو بک علامت فلش وجود دارد آن را انتخاب کرده و در لیست دوستانتان فرد مورد نظر را پیدا کرده و لایو را برای او ارسال کنید.میتوانید از افرادی که در لایوتان حضور دارند بخواهید که لایوتان را با دوستان خود به اشتراک گذاشته و از آنها دعوت کنند به شما بپیوندند.

چگونه یک لایو خصوصی اجرا کنم؟

شما به راحتی میتوانید لایو پرایویت بزنید فقط کافیست وقتی وارد صفحه ی لایو شدید قبل از استارت لایو علامت قفلی که بالای صفحه وجود دارد را بزنید و سپس لایو را استارت کنید پس از شروع شدن لایو صفحه ای برای شما باز میشود که در آن میتوانید کسانی را که میخواهید به لایوتان دعوت کنید.

لطفا به دو نکته توجه کنید اول اینکه شما فقط افرادی را میتوانید به لایوتان دعوت کنید که در لیست دوستانتان باشند و دوم اینکه شما تنها میتوانید سه مرتبه در یک لایو برای هرکدام از دوستانتان دعوت ارسال کنید.

امنیت در بیگو

چطونه اکانت بیگو لایو خود را ایمن کنم ؟

برای اینکه اکانت بیگو لایو خود را امن کنید چند مورد را رعایت کنید.

مهم ترین چیز این است که به هیچ عنوان رمز اکانت خود را به دلایل مختلف از جمله برای شارژ اکانت در اختیار هیچکس قرار ندهید.(شارژ اکانت فقط نیاز به آیدی شما دارد گول کلاهبرداران را نخورید)

سپس اکانت ها ی اپلیکیشن های دیگر خود به علاوه ی شماره موبایلی که در دسترستان است و اکانت گوگل خود را به اکانتتان متصل کنید .

رمز مناسب و ترجیحا غیر ساده ای را برای اکانت خود انتخاب کنید.

در قسمت پروفایل بیگو لایو خود،وارد قسمت settings شوید و سپس وارد قسمت privacy شوید در این قسمت گزینه های زیر وجود دارد که توضیح مختصری از آنها خواهیم داد.

 1-hide location

با روشن کردن این گزینه مکان کنونی شما برای دیگران نمایش داده نمی شود

2hide your videos in nearby

 با روشن کردن این گزینه پست های شما برای افرادی که در نزدیکی شما هستند نمایش داده نمی شود

3-hide yourself in nearby

با روشن کردن این گزینه افرادی که در نزدیکی شما هستند شما را پیدا نمیکنند

4-dont recommend me to my friends

با روشن کردن این گزینه افراد از روی شماره تلفنتان نمیتوانند شما را پیدا کنند

5-hide your recent active time

با روشن کردن این گزینه آخرین زمان آنلاینی شما نشان داده نمی شود

6-do not accept strangers line invitation 

با روشن کردن این گزینه وقتی لایو تصویری دارید افرادی که در لیست دوستانتان نیستند نمیتوانند به شما درخواست لاین یا دوطرفه کردن لایو را بدهند

7-hide yourself in online

با روشن کردن این گزینه آنلاین بودن شما نمایش داده نمیشود

چطور شما موبایل خود را تعویض کنم؟

برای تعویض شماره موبایل خود وارد پروفایل خود شده و گزینه ی settings را انتخاب کنید و سپس وارد سمت connected account شوید .

در این مرحله گزینه ی phone را انتخاب کنیدو change phone number را بزنید سپس برای شماره ای که در حال حاضر به بیگوی شما متصل است یک پیامک می آید.کد وارد شده را وارد کنید و سپس شماره موبایل جدید خود را وارد کنید.

چطور اپلیکیشن های دیگر را وصل کنیم؟

برای این کار وارد پروفایل خود شده و گزینه ی settings را انتخاب کنید و سپس وارد قسمت connected account شوید.در این قسمت می توانید اکانت های فیس بوک ؛توییتر ؛ گوگل ؛ یوتیوب ؛ و اینستاگرام خود را با وارد کردن آیدی و پسورد به حساب بیگوی خود متصل کنید.

چگونه لوکیشن خود را مخفی کنیم؟

برای پنهان کردن موقعیت مکانی خود وارد پروفایل خود شده و گزینه ی settings را انتخاب کنید و وارد قسمت privacy شوید و گزینه ی hide location را روشن کنید.برای اطمینان بیشتر بهتر است گزینه های hide your videos in nearby و hide yourself in nearby را نیز روشن کنید که افرادی که در اطرافتان هستند شما را پیدا نکنند.

چطور پسورد خود را تعویض کنم ؟

برای تعویض پسورد خود وارد پروفایل خود شده و گزینه ی settings را انتخاب کنید و سپس وارد قسمت Connected account شوید . در این مرحله گزینه ی phone را انتخاب کنیدو Change password را بزنید سپس رمز قبلی و رمز جدید که مد نظرتان است را وارد کنید.

چطور اکانت بیگو را پاک کنم ؟

در حال حاضر امکان حذف اکانت بیگو وجود ندارد اگر میخواهید بیگو را ترک کنید برای حفظ حریم شخصی خود عکس ها و اطلاعات  و اسم خود را از پروفایل بیگو پاک کرده و logout شوید.

برای این کار در قسمت پروفایل وارد settings شده و گزینه ی log out را انتخاب کنید.

در مورد پرداخت به سایت ما

اکانت من شارژ نشده است

در این مورداول با کمی صبوری حداکثر تا ۱۵ دقیقه برای ارسال منتظر بمانید.

اگر سفارش شما پس از ۱۵ دقیقه ارسال نشد سریعا از طریق پشتیبانی تیکت یا چت ما را باخبر کنید..

پس از بازبینی سفارش شما پیغام ما توسط یکی از راه های بالا به دست شما خواهد رسید و در ادامه با شما تا رضایت شما کنار شما خواهیم بود.

پول از حسابم کم کرد ولی ثبت نشد

گاهی درگاه بانکی هزینه را از حساب شما کم می کند ولی به درگاه سایت واریز نمیکند و در نتیجه سفارش شما ثبت نمی شود.این اتفاق اصولا در ساعت های خاصی از روز به علت مشکلات بانکی اتفاق میفتد برای مثال ساعت 11:45 شب.

هرگاه این اتفاق برای شما افتاد بین 2 تا 3 ساعت منتظر بمانید پول به حسابتان باز می گردد و اگر بر نگشت کنترل کنید که از کدام درگاه پرداخت کرده اید و سپس با شماره ی درگاه مورد نظر که در اینجا گذاشته شده است تماس بگیرید و پیگیری کنید.

شماره درگاه های بانکی ما

شماره های تماس با درگاه های بانکی

www.pay.ir 

تماس درگاه پی.آی آر : 84080-021

www.idpay.ir

شماره تماس درگاه آیدی پی: 5525552-021

www.zarinpal.ir

شماره تماس درگاه زرین پال : 41239-021

 

رسید خرید کجاست؟

برای چک کردن رسیدهای خرید و سابقه ی خرید های الماس هایتان در قسمت diamonds وارد history شوید و بعد از آن وارد قسمت others شوید تمام رسید های شما در این قسمت می باشد.

در صورت نیاز شما باید برای ما عکس یا فیلم از این صفحه ارسال کنید.